Gyere velünk!

Iskolánk, a bajai Jelky András Szakképző Iskola és Kollégium 2010.július 12-18-ig Székelyudvarhelyen fafaragótáborban vesz részt. Az Apáczai Közalapítvány által kiírt „Határtalanul! 902”sz. pályázaton nyert több mint 1millió forint elegendő arra, hogy 6 fő tanuló és 2 fő kísérő részére egy hét kikapcsolódást és szakmai feltöltődést biztosítson
A tanulók és kísérőik számára a Bányai János Műszaki Szakközép iskola nevelői, oktatói és tanulói fárasztó, de úgy gondolom, felejthetetlen programokat állítottak össze. A délelőtti faragó foglalkozásokat - ahol egy ruhafogast farag ki minden tanuló – délutáni városnézések, túrázások és Erdély nevezetességeinek megtekintése követ. Ilyen programok közül emelném ki Korondot, Parajdi sóbányát, Szováta fürdőjét, Békás szorost, Madarasi Hargitát, Gyilkos tavat és a Csiksomlyói búcsújáró helyet.

Hazaérkezésünk után remélem minden résztvevő új, felejthetetlen élményekről, barátságokról fog beszámolni és minél több tanulót győz meg arról, hogy ha lehetősége adódik, látogassa meg Erdélyt.
Budinkity László

Részletes program