Vár a szakma! – A Bajai Szakképzési Centrum átfogó fejlesztése című
GINOP - 6.2.3-17-2017-00018 pályázat

GINOP beszoktatási hét

Sikeresen zajlottak a 9. osztályos tanulók részére szervezett programok, a beszoktatási hét keretében, a Jelkyben.

A diákokkal mentálhigiénés szakember, pszichológus beszélgetett. A tanulók játékos feladatokat oldottak meg, városismereti programokon, kerékpártúrán vettek részt osztályfőnökeikkel, tanáraikkal. Szakmabemutató nap keretében új ismereteket szereztek a kezdő osztályok.

A programok célja az volt, hogy a 9. osztályos tanulók megismerjék osztálytársaikat, tanáraikat, iskolánkat, városunkat, választott szakmájukat.

ginop cimlap

A Bajai Szakképzési Centrum Jelky András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája részt vesz a Bajai Szakképzési Centrum GINOP-6.2.3.-17 „A szakképzési intézményrendszer átfogó fejlesztése” pályázat megvalósításában.

Sikeresen zajlottak a 9-es osztályos tanulók részére szervezett programok a beszoktatási hét keretében a Jelkyben.

besz1
 besz2
besz3
besz4

idám hangulatú évfolyam kiránduláson vettek részt a Jelky-s diákok október elején a Mecsekben.

mecsek1
mecsek2
mecsek3
mecsek4

Az egészségügyi és szociális területen tanuló diákjaink  budapesti szakmai kiránduláson vettek részt pályázat keretein belül. A 2 napos szakmai út  érdekes programokkal, jó időben, remek hangulatban telt el.

Bp. 1. Bp.6.
Bp. 9.