Iskolánk a 2021/2022-es tanévre rendkívüli felvételi eljárást ír ki a szabadon maradt férőhelyekre.

rendkívüli felvételi eljárás keretében azok a tanulók is felvételt nyerhetnek valamely középfokú oktatási intézménybe, akiknek ez a normál felvételi eljárásban valamiért nem sikerült.
A rendkívüli felvételi eljárásról tudni kell, hogy a tanulóknak egyénileg kell intézniük a jelentkezést, mert ilyenkor az már nem központilag történik.
Fontos, hogy a tanköteles tanulóknak kötelező az iskolaválasztás abban az esetben is, ha sikertelen volt a felvételi vizsgájuk.

2021. május 10-től augusztus 31-ig rendkívüli felvételi eljárás keretében lehetőség nyílik az alábbi tanulmányi területekre jelentkezni:

0063 Specializált gép- és járműgyártás ágazat- technikum - Gépjárműmechatronikai technikus
0061 Fa- és bútoripar ágazat - technikum - Faipari technikus
0060 Egészségügy ágazat - technikum - Gyakorló ápoló
0052 Gépészet ágazat - szakképző iskola -Gépi és CNC forgácsoló
0050 Fa- és bútoripar ágazat - szakképző iskola - Asztalos
0053 Szociális ágazat - szakképző iskola - Szociális ápoló és gondozó
0054 Elektronika és elektrotechnika ágazat - szakképző iskola -Villanyszerelő

A továbbtanulási teendők intézése egyénileg, személyesen vagy telefonos egyeztetéssel történik.
Felvilágosítás kérhető iskolánk Szegedi úti épületének titkárságán Garisáné Koszorús Judit iskolatitkártól a 79/524-100-as telefonszámon.