Tisztelt Szülők! Tisztelt Diákok!

A 2020. március 13-i Miniszterelnök Úr által bejelentett kormánydöntésnek megfelelően, a Bajai Szakképzési Centrum intézményeiben 2020. március 16-tól új oktatási munkarend lép életbe.
A tanulók az iskola épületét, tanműhelyeit nem látogathatják, a kollégiumba nem költözhetnek vissza.
Március 15-16-án reggel 8 órától este 20 óráig van lehetőségük a kollégistáknak elvinni személyes tárgyaikat, tankönyveiket.
A tanulók online módon kapják meg a tananyagokat. Minden osztály tanulóját osztályfőnöke fogja tájékoztatni a tudnivalókról.
Azon tanulók, akik szakmai gyakorlati hetüket kezdik, vegyék fel a munkát, majd a munkahelyükkel egyeztessenek a gyakorlatuk folytatásáról.
A március 16-ra tervezett szülői értekezlet elmarad.
Kérjük a szülők együttműködését. Kísérjék figyelemmel a következő oldalakat:

• az iskolák honlapjait
  • az iskolák facebook oldalát
  • az E-Kréta rendszert

Kérjük mindenki megértő támogatását!

Baja, 2020.március 14.
                                                                                      Bajai Szakképzési Centrum