Bajai Szakképzési Centrum
Felnőttoktatás

6500 Baja, Petőfi Sándor utca 3. Honlap: http://bajai.szcentrum.hu/felnottoktatas

OM azonosító: 203028, Nyilvántartásba vételi szám: E-001434/2016,
Telefon: 06/79-521-080 E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát., Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A Bajai Szakképzési Centrum a 2018/2019-es tanévben, keresztfélévben a felnőttoktatásban, esti munkarendben részt venni kívánóknak, a következő szakképesítéseket ajánlja tagintézményeiben:

Bajai SZC Jelky András Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (6500 Baja, Petőfi Sándor u. 3. tel.:79/524-100)

Szakképesítés

Belépés feltétele:

Képzési idő:

Ács

Ápoló

érettségi + gyakorló ápoló

1 év

Asztalos

Autóbuszvezető

8 osztály + legalább „C” kategóriás, érvényes vezetői engedély, OKJ végzettség, pályaalkalmassági, egészségügyi követelmények

0,5 év

Női szabó

Szárazépítő

Tehergépkocsi-vezető

OKJ végzettség + „B” kategóriás, érvényes vezetői engedély, egészségügyi követelmények

0,5 év

A 3 éves képzési idő érettségi vizsgával/ egy szakmával rendelkezők esetén 2 év (amennyiben a csoportban nincs olyan, aki csak 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezik), azonban e képzési idejű szakképzés indításának feltétele a megfelelő létszámú érettségizett vagy iskolarendszerű képzésben szakmát szerzett jelentkező.

Az első és a második szakma megszerzése is ingyenes!